REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na promocyjne badania USG. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę: tel. 22 815 44 72. USG jest najbardziej popularną metodą obrazowania określonych narządów, mającą szerokie zastosowanie w diagnostyce chorób. Jest to badanie jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczne.

AKTUALNOŚCI

Doktor pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdzialem Leczenia Nieswoistych Zapalnych Chorób Jelit w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Najbliższe kontultacje - 21 luty. Zapisy : 22 815 44 72.

AKTUALNOŚCI

Seredcznie zapraszamy na konsultacje do dr hab. n. med Dariusz Koziorowskiego. Doktor pracuje jako adiunkt w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest Prezesem Polskiego Towarzystwo Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych i Prezesem Sekcji Schorzeń Układu Pozapiramidowego Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Najbliższe terminy - 23 luty i 8 marca. Zapisy: 22 815 44 72

AKTUALNOŚCI

 Odczuwasz ból kończyn dolnych? Miewasz uczucie ciężkości nógi drętwienia? Często łapią Cię skurcze ? Już dziś zapraszamy na wykonanie Dopplera tętnic i żył kończyn dolnych oraz USG Doppler tętnic szyjnych.

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij