REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

AKTUALNOŚCI

Drodzy Pacjenci. W trosce o Wasze i nasze zdrowie, próby wysiłkowe w naszej Przychodni wykonywane są w maseczkach lub przyłbicach. Prosimy o zrozumienie - sytuacja dla wszystkich jest nietypowa.

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na tygodniowe, bezpłatne badanie EKG metodą Holtera. Od kilku miesięcy Przychodnia Kardiosystem prowadzi badanie przesiewowe pacjentów z arytmią. Zapraszamy wszystkie osoby, które odczuwają kołatania serca, dyskomfort lub ból w klatce piersiowej, duszność lub ograniczoną tolerancję wysiłkową. Sprawdź, czy Twoje serce jest zdrowe !!! Uspokajamy - nie musisz nosić urządzenia cały czas na sobie. Dwa razy dziennie i za każdym razem, kiedy gorzej się poczujesz, przykładasz Holtera do klatki piersiowej, a on wykonuje EKG, które jest przesyłane do Systemu do Monitorowania Pacjentów. Po zakończonym badaniu, lekarz kardiolog obejrzy wszystkie wykonane zapisy i na ich podstawie, przygotuje opis z wskazówką, czy jest konieczna wizyta u specjalisty.

AKTUALNOŚCI

Jeśli odczuwasz kołatania serca i podejrzewasz u siebie arytmię, to badanie jest dla Ciebie! Przychodnia Kardiosystem zaprasza wszystkich pacjentów w wieku 18-75 lat na bezpłatne, tygodniowe badanie EKG metodą Holtera. Zapisy pod numerem telefonu 22 815 44 72 wew. 1

AKTUALNOŚCI

ROŚNIEMY!!! Wychodząc naprzeciw rosnącej ilości Pacjentów, zwiększamy swoją powierzchnię. Od 2 września Kardiosystem ANIN zaprasza do nowej lokalizacji przy ul. Nagórskiego 1 (lokal dzielimy z Centrum Medycznym CMP) W razie pytań i wątpliwości zapraszamy pod ten sam numer telefonu 22 815 44 72 wew. 1

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij