REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

UWAGA! Zmiany w funkcjonowaniu Centrum Medycznego KARDIOSYSTEM

UWAGA! Zmiany w funkcjonowaniu Centrum Medycznego KARDIOSYSTEM

 

Szanowni Państwo

W odpowiedzi na Państwa liczne telefony i potrzeby, postanowiliśmy wznowić działanie naszej przychodni, ale jednocześnie wprowadzić zaostrzony reżim sanitarno- epidemiologiczny, co oznacza że:

1. Każdy z przychodzących na wizytę Pacjentów będzie miał zmierzoną temperaturę. Osoby, u których termometr pokaże podwyższone wartości, nie zostaną wpuszczone do gabinetu lekarskiego.
2. W recepcji pacjent otrzyma do wypełnienia ankietę kwalifikacyjną, w której będą pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia, występowania objawów towarzyszących infekcji, ostatnich pobytów za granicą i ew. kontaktów z osobami zakażonymi lub przebywającymi na kwarantannie.
3. Bardzo prosimy o zachowanie zaznaczonej odległości od recepcji – zależy nam na chronieniu zarówno Pacjentów, jak i naszych pracowników.
4. O ile to możliwe, prosimy o płatności kartą.
5. Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących, dzieci zapraszamy tylko z jednym rodzicem.
6. Pacjenci są umawiani na dłuższe wizyty, tak, by eliminować kontakty pacjentów w poczekalni kliniki.
7. Prosimy przychodzić na wizytę maksymalnie 10 minut przed planowaną godziną, żeby uniknąć długiego oczekiwania przed gabinetem.
8. W tym samym czasie w przychodni przyjmuje ograniczona ilość lekarzy, żeby ograniczyć liczbę pacjentów.
9. Utrzymujemy zaostrzone procedury dezynfekcyjne.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna, w związku z tym będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych zmianach.

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij