REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

BADANIA KLINICZNE

Przychodnia KARDIOSYSTEM zaprasza Pacjentów do wzięcia udziału w badaniach klinicznych.  Wszystkie prowadzone obecnie badania posiadają zgodę Niezależnej Komisji Bioetycznej. Badania kliniczne mają na celu znalezienie nowych, skutecznych oraz bezpiecznych sposobów leczenia poprzez wprowadzenie nowego leku na Polski rynek. 

Wszystkie prowadzone obecnie badania kliczne posiadają protokół medyczny, określający szczegółowe kryteria, jakie muszą spełnić pacjenci, którzy chcą wziąć udział w badaniu. 

Dlatego tak istotną rolę spełnia etap kwalifikacji pacjenta do badania, gdzie zbierane są takie informacje jak stan zdrowia, przebyte choroby i leczenie. Etap kwalifikacji prowadzą lekarze pracujący w Przychodni KARDIOSYSTEM. 

Szczególną korzyścią dla pacjentów jest więc bezpłątna opieka medyczna wykwalifikowanych lekarzy, szczegółowe monitorowanie stanu zdrowia i możliwość dostępu do nowych sposobów leczenia. 

Każda osoba zainteresowana wzięciem udziału w badaniach klinicznych zostanie poinformowana przez lekarza o szczegółach danego badania, możliwych korzyściach oraz ryzyku. W trakcie konsultacji lekarz odpowie na wszystkie pytania i pomoże podjąć decyzje, po której pacjent podpisuje formularz świadomej zgody. 

Aby dowiedzieć się o szczegółach prowadzonych  aktulnie badaniach klinicznych prosimy o kontakt na nr 22 815 44 72.

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij