REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

Oferta Centrum Medycznego Kardiosystem

Przychodnia Kardiosystem to miejsce, w którym pacjenci mogą skorzystać z usług wielu lekarzy specjalistów.

Obecnie posiadamy trzy Filię na terenie Warszawy i okolic. 

Kardiosystem Anin to Przychodnia znajdująca się na ulicy Alpejskiej 4A, gdzie przyjmują lekarze kardiolodzy, którzy na codzień pracują w Instytucie Kardiologii i Centrum Zdrowia Dziecka.  Przychodnia oferuje pełną diagnostykę chorób serca. 

Kardiosystem Bródno to Przychodnia znajdująca się na ulicy Kondratowicza 18, gdzie przyjmują  lekarze wielu specjalizacji, którzy na codzień pracują w Szpitalu Bródnowskim i Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Przychodnia oferuje leczenie z zakresu kardiologii, diabetologii, neurologii, dietetyki, gastrologii, ginekologii, chirurgii, ortopedii i endokrynologii oraz  diagnostykę laboratoryjną, kardiologiczną, dopplerowską i ultrasonograficzną.

Kardiosystem Białobrzegi to Przychodnia znajdująca się na ulicy Spacerowej 10A w Białobrzegach, gdzie przyjmują lekarze wielu specjalizacji, któzy na codzień pracują w najlepszych szpitalach w Warszawie. Przychodnia oferuje leczenie z zakresu kardiologii, diabetologii, neurologii, ginekologii, endokrynologii, gastrologii, chirurgii, ortopedii i wielu innych specjalizacji. 

Dbamy o to, aby zdrowie zgłaszających się do nas pacjentów było w rękach najlepszych specjalistów. Lekarze pracujący w Przychodniach Kardiosystem to cenieni fachowcy o bogatym doświadczeniu praktycznym i licznych osiągnięciach naukowych.


PROSIMY WYBRAĆ PLACÓWKĘPrzychodnia Gocław

ul. Nagórskiego 1
WARSZAWA - Gocław
Zapraszamy od 8:00 do 20:00Przychodnia Bródno

ul. Kondratowicza 18 (I piętro)
WARSZAWA - Bródno
Zapraszamy od 11:00 do 19:00Przychodnia Białobrzegi

ul. Spacerowa 10 A
26-800 Białobrzegi
Zapraszamy od 8:00 do 20:00

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij