REJESTRACJA

22 815 44 72

ZAPRASZAMY

8:00 - 20:00

Kardiosystem Bródno

ul. Kondratowicza 18
WARSZAWA - Bródno
Zapraszamy od 11:00 do 19:00

Pakiety, promocje - Przychodnia Bródno

PAKIETY / PROMOCJE

Serdecznie zapraszamy na promocyjne badania USG. Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę: tel. 22 815 44 72. USG jest najbardziej popularną metodą obrazowania określonych narządów, mającą szerokie zastosowanie w diagnostyce chorób. Jest to badanie jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczne. Najczęściej wykonujemy badanie USG narządów jamy brzusznej, oceniając: wątrobę, nerki, trzustkę, śledzionę, drogi żółciowe, czy pęcherz moczowy. Poza tym możemy wykonać USG tarczycy i przytarczyc oraz węzłów chłonnych. Badanie USG wykonuje dr Krzysztof Gibiński - radiolog ze Szpitala Klinicznego na Banacha. Lekarz wykonuje następujące badania: USG jamy brzusznej z ukladem moczowym USG tarczycy USG węzłów chłonnych USG ślinianek USG nerek USG trzustki i wątroby.

PAKIETY / PROMOCJE

Przychodnia KARDIOSYSTEM wprowadziła do oferty pełen zakres badań laboratoryjnych – od podstawowej morfologii do specjalistycznych badań na nietolerancję pokarmową. W ramach promocji obecnie wszystkie te badania dostępne są 10 % taniej.

PARTNERZY

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Przychodnia specjalistyczna Kardiosystem - Warszawa

Podaj nam swój adres e-mail, by zapisać się do newslettera i być na bieżąco z informacjami oraz promocjami przychodni Kardiosystem.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

zamknij